Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houtbriketten |
Herkomst | Belarus |
Volume | 1 - 4 vrachtwagenlading per maand Overzetten |
Soort | Berken |
Vochtigheid | KD |
Vochtgehalte | 7.4 % |
Certificatie | FSC |
RUF-briket van berkenstof Geef het adres aan en wij berekenen de prijs bij levering aan uw magazijn en met inklaring.
Incoterm | DDP - geleverd, rechten betaald |