kantoormeubelen - sets

    18156297
    2021-03-26
    2021-09-22

Type Kantoorsets
Herkomst Slovakije
Stijl Bouwpakket – doe-het-zelfmontage
Type hoofdmateriaal Overig materiaal
Hoofdmateriaal Spaanplaat

Volume - stuks Vlek – 1 keer

Prijs Op aanvraag EUR per stuks