Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houten Pellets |
Herkomst | Belarus |
Streek | Witebsk |
Volume | 100 m3 per maand Overzetten |
Vochtigheid | KD |
Diameter | 6 mm Overzetten |
Lengte | 0.5-2 cm Overzetten |
Dikte | 6 mm Overzetten |
Certificatie | CE |
Incoterm | DDU - geleverd zonder betaling van de rechten Land Duitsland Streek Europa |
Verkoopt aan: | Europa |