Echt Antiek, 1-5 vrachtwagenladingen

    18003842
    2020-12-25

Type Oak, Ash, Birch
Productnaam Frontus Cabinet Doors
Herkomst Litouwen
Streek Vilnius
Stijl Echt antiek
Hoofdmateriaal Essen wit

Volume 1.0 - 5.0 vrachtwagenladingen per maand
Afmetingen All
Eindig None, Primed, Painted, Varnished, Lacquered, Patina
Beschrijving For the last 20 years we've been specialising in Cabinet Doors made from Solid Wood. We use Oak, Ash, Birch. Unfinished, primed, painted, stained, patina. Exporting mainly to Scandinavian markets. More on Frontus.eu

Incoterm FOB - vrij aan boord Land Litouwen Streek Klaipėda
Verkoopt aan: Mexico, VSA, Qatar, Saoedi-Arabië, Verenigde Arabische Emiraten, Canada, Koeweit, Europa