Natuurlijk Fineer, Esdoorn Sycamore, Gekliefd (Rifted)

    17971879
    2015-07-03

Type snijfineer Natuurlijk Fineer
Soort Esdoorn Sycamore
Doorsnede Gekliefd (Rifted)
Herkomst Slovenië

Kwaliteit A (first)
Volume 0.8 - 0.91 m2 (sqm) Vlek – 1 keer
Oppervlakte 1716.83 m2 (sqm)
Dikte 0.53 mm
Lengte 200+ cm
Breedte 11+ mm
Beschrijving We have maple veneer sheets (Sycamore), white, A quality, quantity 1716,83 m2 on stock.
Available to see any time.
We can send you more photos and you are welcome to come and see it.

Prijs Op aanvraag EUR per m2 (sqm)