Pallet, Nieuw

    17969311
    2019-10-09

Type Pallet
Voorwaarde Nieuw
Herkomst Oekraïne

Volume 100 - 500 m3 per maand
Hoogte 100+ mm
Breedte 400-2000 mm
Lengte 400-2500 mm
Beschrijving Our company producing non standard pallets or elements for pallet or apple and vegetables containers.

Waiting for your requests

Prijs Op aanvraag EUR