17931292
    2021-07-22

Categorie Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool
Herkomst Bulgarije

Volume 150.0 - 180.0 Ton per maand
Soort Beuken, Eik
Diameter 9 cm
Lengte 27 cm
Certificatie ISO-9000
Beschrijving Perfect Quality 118 Euro/ton

Incoterm EXW - af fabriek Land Bulgarije Streek Sliven 8800