Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houten Pellets |
Herkomst | Bulgarije |
Streek | Skravena |
Volume | 500.0 - 1000.0 Ton per maand Overzetten |
Soort | Beuken |
Vochtigheid | KD |
Diameter | 6-8 mm Overzetten |
Lengte | 35 mm Overzetten |
Dichtheid | 650 kg/m3 Overzetten |
Certificatie | Eurotest |
Bestanden | |
Incoterm | EXW - af fabriek Land Bulgarije Streek Skravena - comune di Botevgrad |