Gevierschaald Hout, Bamboe, FSC

    17894703
    2022-11-30

Type Gevierschaald Hout
Houtsoorten Aziatische hardhout
Soort Bamboe
Herkomst China
Hoofdkenmerken FSC
Streek China

Volume 6 - 2,000 m3 per maand Overzetten
Dikte 10+ mm  Overzetten
Breedte 150+ mm Overzetten
Lengte 2440+ mm Overzetten
Klasseringssysteem Europese normen
Kwaliteit F 1
Droging Kunstmatige droging (KD)
Vochtgehalte 8 - 10 %
We supply A grade quality bamboo lumber. FSC certified sheets are available in consistent supply.

Any interest on bamboo, please contact us. Thanks.

Incoterm CIF - kosten, verzekering en vracht Land China Streek China