Type | Kit voor Pallets –Semi-Geassembleerde Pallets |
Voorwaarde | Nieuw |
Herkomst | Peru |
Streek | South America |
Hoeveelheid | 1000 m3 Vlek – 1 keer Overzetten |
Houtsoorten | Zuid-Amerikaans naaldhout |
Soort | Elliotis Pine (Pinus Elliotis) |
Hoogte | 5 in |
Breedte | 2-4 ft Overzetten |
Lengte | 2-4 ft Overzetten |
Koopt van: | Wereldwijd |