Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houten Pellets |
Herkomst | Oekraïne |
Streek | Киев |
Volume | 22 - 500 Ton per maand Overzetten |
Diameter | 6 mm Overzetten |
Dichtheid | 650 kg/m3 Overzetten |
Asgehalte | 0,3-0,5 % |
Vochtgehalte | 6-8 % |
Wood pellets, material - pine 100%. Color - coffee with milk.
Ash content 0,3-0,5% Packing: Big-Bags 1100 kg and bags of 15 kg. Diam 6 mm |
Incoterm | CPT - taks betaald tot |
Verkoopt aan: | Litouwen, Liechtenstein, Bulgarije, Luxemburg, Macedonië, Letland, Moldavië, Monaco, Belarus, België, Bosnië-Herzegovina, Malta, Slovakije, Noorwegen, Slovenië, Spanje, Svalbard&J. Mayen Isls, Nederland, Polen, Portugal, Croatië, Roemenië, Rusland, San Marino, Cyprus, Tsjechische Republiek, Verenigd Koninkrijk, Denemarken, Kosovo, Montenegro, Vatikaanstad, Far-Öer-eilanden, Frankrijk, Finland, Estland, Zwitserland, Zweden, Georgië, Duitsland, Gibraltar, Griekenland, Hongarije, Ijsland, Oostenrijk, Italië, Ierland, Servië , Andorra, Albanië |