Type | Pallet |
Voorwaarde | Nieuw |
Herkomst | Vietnam |
Volume | 2500 - 10000 stukken per maand Overzetten |
Houtsoorten | Aziatisch naaldhout |
Soort | Plywood |
Hoogte | 110 mm |
Breedte | 1100 mm Overzetten |
Lengte | 1100 mm Overzetten |
4-way entry pallet pieces made from plywood, easy to assemble (8 pieces per set):
- Pallet set size: 1100x1100x110 mm - Pallet piece size: 15x110x1100 mm Max order quantity: 10.000 Sets per month |
Prijs | Op aanvraag USD Overzetten |