Categorie | Brandhout Gekloofd - Niet Gekloofd |
Type | Brandhout/Houtblokken Gekloofd |
Herkomst | Polen |
Streek | Podlaskie |
Volume | 21 - 350 vrachtwagenlading Vlek – 1 keer Overzetten |
Soort | Haagbeuk |
Vochtigheid | luchtgedroogd 24 maanden |
Lengte | 25-60 cm Overzetten |
Dikte | 5-20 cm Overzetten |
Certificatie | Polskie Lasy Państwowe |
Tree cut to any length, stacked on pallets. Price is negotiable.
Incoterm | DDU - geleverd zonder betaling van de rechten Land Polen Streek podlaskie-Bialystok |
Verkoopt aan: | Europa |