Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houten Pellets |
Herkomst | Rusland |
Volume | - m3 Vlek – 1 keer Overzetten |
Soort | 100% pure sawdust |
Vochtigheid | KD |
Diameter | 6 mm Overzetten |
Lengte | 40 mm Overzetten |
Asgehalte | 1.5 % |