Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houtskool Briquetten |
Herkomst | Rusland |
Streek | Кемеровская область |
Volume | 1 Voelbare warmtebelasting Vlek – 1 keer Overzetten |
Diameter | 38 mm Overzetten |
Lengte | 50 mm Overzetten |