Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houten Pellets |
Herkomst | Oekraïne |
Hoeveelheid | 100 Ton per maand Overzetten |
Hi, I'm working with a pellet producer
Koopt van: | Europa |