Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houten Pellets |
Herkomst | Maleisië |
Streek | Negeri Sembilan |
Volume | 500 - 5000 Ton per maand Overzetten |
Houtsoorten | Aziatisch naaldhout |
Soort | Tropical / Timber saw dust |
Diameter | 6 mm Overzetten |
Asgehalte | 5 % |
Incoterm | FOB - vrij aan boord Land Maleisië Streek Port Klang |