Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houtbriketten |
Herkomst | Duitsland |
Streek | Rheinland-Pfalz |
Volume | 1000 Ton per maand Overzetten |
Soort | All species |
Diameter | 77 mm Overzetten |
Lengte | 245 mm Overzetten |
Dichtheid | 0,91 g/cm3 Overzetten |
Verkoopt aan: | Europa |