Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houtskool |
Herkomst | Roemenië |
Volume | - Ton Vlek – 1 keer Overzetten |
Soort | Beuken |
Certificatie | FSC |
Incoterm | EXW - af fabriek Land Roemenië Streek Harghita |