Type | Keukensets |
Herkomst | Roemenië |
Streek | cluj |
Stijl | Traditioneel |
Type hoofdmateriaal | Europees loofhout |
Hoofdmateriaal | Eik |
Volume | 1.0 - 50.0 stuks per maand Overzetten |
Incoterm | EXW – (ex-works) langs de kant van de weg Land Roemenië Streek cluj |
Verkoopt aan: | Roemenië |