Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houtskool |
Herkomst | Rusland |
Streek | Kostroma region |
Volume | 40 - - Ton per maand Overzetten |
Soort | Berken |
Lengte | 8-15 cm Overzetten |
Certificatie | FSC |
Birch charcoal premium quality packed in kraft paper bags 5/10 kg.
FSC ***** dust |
Incoterm | FCA - franco transporteur Land Rusland Streek Костромская область |
Leveringstermijn | Leverbaar op bestelling, levertijd meer dan 30 dagen |
Verkoopt aan: | Koeweit, Kirgizistan, Syrië, Taiwan, Tadjzikistan, Thailand, Turkije, Egypte, Turkmenistan, Maleisië, Verenigde Arabische Emiraten, Canada, VSA, Uzbekistan, Mongolië, Vietnam, China, Armenië, Hong Kong, India, Saoedi-Arabië, Iran, Irak, Singapore, Europa, Israel, Filippijnen, Zuid-Amerika, Japan, Jordanië, Sri Lanka, Kazakstan, Qatar, Noord-Korea, Zuid-Korea, Azerbeidjan |