Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Houtbriketten |
Herkomst | Polen |
Volume | 30.0 - 40.0 Ton per maand Overzetten |
Soort | Beuken |
Vochtigheid | Vers |