Product | Post Saver Barrier Sleeves |
Soort | Extend the service life of your timber products. |
Herkomst | Verenigd Koninkrijk |
Klasseringssysteem | Supplied in pallets of 3600 sleeves or boxes of 15 |
Kwaliteit | Independent test data of 12 years availble to E-ma |
Volume | 150.0 - 3600.0 stukken Vlek – 1 keer Overzetten |
Diameter | 0 cm Overzetten |
Meettype | gemiddelde diameter aan beide uiteinden schors inbegrepen |
Lengte | 0 m Overzetten |
Incoterm | EXW - af fabriek Land Verenigd Koninkrijk |