Categorie | Houtkorrels (Pellets) - Briquetten - Houtskool |
Type | Stro Pellets |
Herkomst | Oekraïne |
Volume | 10.0 - 20.0 vrachtwagenlading per maand Overzetten |
Soort | Eik |
Incoterm | DDP - geleverd, rechten betaald Land Duitsland |