Spiegels, Land, 30.0 - 500.0 stuks

    17876111
    2024-01-03
    2024-07-01

Type Spiegels
Herkomst Roemenië
Stijl Land
Type hoofdmateriaal Europees naaldhout
Hoofdmateriaal Gewone spar (Picea abies) - vurenhout

Volume 30.0 - 500.0 stuks per maand Overzetten
Afmetingen 1100x700x70

Beschikbaarheid Leverbaar op bestelling, levertijd binnen 30 dagen

Bedrijf

aanbieding 18 Jun 2021 04:00

Ontwerp, 10 - 10000 stuks Vlek – 1 keer

van Weifang Dening Technology & Trade Co., Ltd.
aanbieding 06 Mar 2024 10:27

Staande Kapstokken, Ontwerp, 100 - 10000 stuks per jaar

van Interlam LLC
aanbieding 10 Jan 2024 06:09

Halsets, Modern, 100 - 100000 stuks Vlek – 1 keer

van Imperial LLC
aanbieding 19 Feb 2024 10:54

Traditioneel, 1 - 1 000 000 stuks per maand

van Novigo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.