Type | Euro Pallet - Epal |
Voorwaarde | Nieuw |
Herkomst | Roemenië |
Streek | Arges |
Volume | 10000.0 - 50000.0 stukken Vlek – 1 keer Overzetten |
Soort | Spar (Abies alba) |
Hoogte | 14,4 cm |
Breedte | 80 cm Overzetten |
Lengte | 120 cm Overzetten |
Behandelingsmarkering | ISPM 15 |
Produce large amounts of EPAL pallets ISPM / IPPC, as well as other types of pallet -At request.
Verkoopt aan: | Roemenië |